Hakkımızda

vincent_perde-Toptan-Perdelik-Tül-Kumaş-Ankara-

VİNCENT PERDE

2001 yılında perde sektörüne ilk adımımızı farklı firmalarda proje ve uygulamalarda görev alarak atmış, bu süreçte edinmiş olduğumuz tecrübeleri 2015 yılında ANK Tasarımı kurarak değerlendirmiş olduk. Özel ve resmi kurumlarda projenin altına imza atarak sektörde bilinen ve aranan bir marka oluşturduk. 2020 yılı başlangıcı itibari ile kendi markamız olan Vincent ile toptancılığa ilk adımımızı attık.

Toptan tül ve fonluk kumaş toptancılığında dürüst ve kaliteli hizmet ilkelerine bağlı kalarak, çıkartmış olduğumuz Vincent Markası’nın altında 35 başlıktan oluşan fonluk kumaş ve  45 başlıktan oluşan Tül Perde kumaşı ile sektördeki yerimizi bu kez toptancı olarak almaktayız.

Toplamda 550 varyant ile şıklığı, zerafeti, modayı ve kaliteyi siz değerli perakendeciler ile paylaşarak bizi rakiplerimizden farklı kılan “güncel konsept ürünleri”sunmaktayız.

İster top, ister kesim olarak alabileceğiniz ürünler, stoklu olup; aynı gün içerisinde sevkiyatı yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında kartela seti bulunan Vincent markamız, her geçen gün kendisini yenilemeye, müşteri portföyünü genişletmeye ve sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyor.

HEDEFİMİZ

Perde ve Mefruşat sektörünün perakende ayağındaki sıkıntıları biliyor olmamız, ürünün zamanında gitmemesi, stoklarının düzenli tutulmaması, ürün kalitesinin düşük olması ve aynı benzeri ürünlerin dışına çıkılamaması biz Vincent Ailesi’ni farklı olmaya zorlamıştır.

AMACIMIZ

Stoklu ve kaliteli  ürün sevkiyatı yaparak fark yaratmak için Vincent’i kurduğumuzda amacımız sektöre yeni bir soluk getirmekti. Bu konudaki başarımızı ürün ve çalışma istikrarına bağlıyor ve performansımızı hiç düşürmeden yol alacağımıza inanıyoruz.

“Başarı sözde değil, elle tutulur olmalıdır.”